Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2120184
10216
366
Kozma jelzéssel: Modern belső tér. Tus-akvarell, papír, sérült (lyukas), 28×43 cm 2102143
10217
366
Lengyel jelzéssel: Rabbi, ceruza, papír, foltos, üvegezett keretben, 67x35 cm
2116375
10218
366
B. Marbeek jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost. Jelzett. Keretben 25x33 cm 2051548
10219
366
Méhes jelzéssel: Barátnők. Olaj, vászon, 60×70 cm
2120280
10220
366
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Tempera, papír, jobb felső sarka sérült, 40×50 cm
2075519
10221
366
22000
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 50×61 cm
2120262
10222
366
Mazzag jelzéssel: Sárga-piros-fekete kompozíció. Akvarell, papír, szélén kis szakadással, 42×59 cm 1960990
10223
366
ME jelzéssel: Vibráló romantika. Olaj, vászon, 40×50 cm
2108813
10224
366
Mike 70 jelzéssel: Hétköznapi mesék. Linó, papír. Jelzett. 52x30 cm Üvegezett keretben
2075039
10225
366
Mille jelzéssel: Eredei út. Olaj, vászon-karton, hibás antik keretben, 25×39 cm
2021716
10226
366
Molnári ... jelzéssel: Az oroszlános lovag és Luente. Rézkarc, papír, Jelzett. 13x12 cm
2120195
10227
366
Nagy jelzéssel: Gyertyalángnál. Olaj, karton, keretben, 39,5×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF