Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Jankovits jelzéssel: Szimbólumok II. Monotípia, papír, 25×49 cm
10204.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jankovits jelzéssel: Szimbólumok I. Monotípia, papír, 30×30 cm
10205.

Rufpreis:
5 000 HUF

Katona Nándor jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, keretben. 80x60 cm
10206.

Rufpreis:
10 000 HUF

XX. sz. eleje. Karczaghy jelzéssel: Falusi tornác. Olaj, vászon. Jelzett 24x33 cm kis sérüléssel. Keretben.
10207.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kassák jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Ceruza, olaj, papír, sérült, 42×29,5 cm
10208.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kazovszkij jelzéssel: Kompozíció. Golyóstoll, papír, üvegezett keretben, 20x12 cm
10209.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keserü I. jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, jobb alsó sarkánál hajtásnyommal, 59,5×42 cm
10210.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kirchhoff K. 1932 jelzéssel: Kiváncsi szerzetesek. Grafit, papír, sérült, hiányokkal, 36×30,5 cm
10211.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kléh jelzéssel: Tiszta udvar. Olaj, karton, keretben, 38×49 cm
10212.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kontuly jelzéssel: Kompozíció. Kollázs, akvarell, papír, üvegezett fa keretben 29x19 cm
10213.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Korda jelzéssel: Modern ház. Akvarell-tus, papír, 29×42 cm
10214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kozma jelzéssel: Modern enteriőr. Tus-akvarell, papír, sérült (lyukas), 26×43 cm
10215.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF