Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, datált (2001.XI.7), 31x43 cm
10108.

Rufpreis:
12 000 HUF

Nyárády Gulyás Jenő (1920-1970): Gyümölcscsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 58×70 cm
10109.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1965 Oláh Mária (?-): A festő és modellje. Akvarell, papír, jelzett, 32×24 cm
10110.

Rufpreis:
2 400 HUF

Papp Gabriella (?-?): Japán ruha- és mintatervek. Vegyes technika, papír, paszpartuban, 43×61 cm
10111.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pataky Ferenc (1897-?): Álló akt tanulmányok. Ceruza,  papír (vékony kartonra kasírozva), jelzett, sérült, hiányos, 21x24 cm
10112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Jézus. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 26x31 cm Üvegezett keretben
10113.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pelyhe József (1948-): Eljegyzés. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm
10114.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Pirk László (1953-): Horizontmetszet. Litográfia, papír, jelzett,  16×23,5 cm
10115.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prihoda István (1891-1956):Fésülködő lány Rézkarc, papír, jelzett, 34,5×26,5 cm
10116.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prihoda István (1891-1956): Balerina. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben,  38×29 cm
10117.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Pomogáts Béla (1912-?): Aktok. Rézkarc, papír, jelzett a paszpartun, datált, üvegezett keretben, 10x16 cm
10118.

Rufpreis:
4 000 HUF

Prihoda István (1891-1956): Fohász. Rézkarc, papír, jelzett, sarkaiban, a rézkarcot nem érintő hiányokkal, 30×24 cm
10119.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF