Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2118556
10108
366
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Pasztell, papír, jelzett, datált (2001.XI.7), 31x43 cm
2075576
10109
366
28000
Nyárády Gulyás Jenő (1920-1970): Gyümölcscsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 58×70 cm
2119794
10110
366
1965 Oláh Mária (?-): A festő és modellje. Akvarell, papír, jelzett, 32×24 cm 2119082
10111
366
2200
Papp Gabriella (?-?): Japán ruha- és mintatervek. Vegyes technika, papír, paszpartuban, 43×61 cm 2121722
10112
366
Pataky Ferenc (1897-?): Álló akt tanulmányok. Ceruza, papír (vékony kartonra kasírozva), jelzett, sérült, hiányos, 21x24 cm
2117788
10113
366
Paulovits Pál (1892-1975): Jézus. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 26x31 cm Üvegezett keretben 2071217
10114
366
4400
Pelyhe József (1948-): Eljegyzés. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm 2087900
10115
366
Pirk László (1953-): Horizontmetszet. Litográfia, papír, jelzett, 16×23,5 cm 2114206
10116
366
Prihoda István (1891-1956):Fésülködő lány Rézkarc, papír, jelzett, 34,5×26,5 cm 1930068
10117
366
Prihoda István (1891-1956): Balerina. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 38×29 cm 2119951
10118
366
Pomogáts Béla (1912-?): Aktok. Rézkarc, papír, jelzett a paszpartun, datált, üvegezett keretben, 10x16 cm
2121532
10119
366
Prihoda István (1891-1956): Fohász. Rézkarc, papír, jelzett, sarkaiban, a rézkarcot nem érintő hiányokkal, 30×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF