Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Frans Masereel (1889-1972): Jelenetek. 5 db fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×13 cm
10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Szent. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 17×11 cm
10097.

Rufpreis:
6 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Pincér, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm
10098.

Rufpreis:
1 200 HUF
20

Molnár C. Pál (1894-1981): Fülkében, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm
10099.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ejnye, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm
10100.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Tánc, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm
10101.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Súlylökő, kis szériás ofszet, papír, 17,5×28,5 cm
10102.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móritz Sándor (1924-1966): Öböl Siófoknál. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fa keretben, 34×48 cm
10103.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Nagy Hedvig (1960-): Elvonult a vihar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10104.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lány portré. Olaj, farost, jelzett (hátoldalán is), datált (1975), 35,5x34,5 cm
10105.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Harcos. Olaj, karton, jelzett, 66×40 cm
10106.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kutya sétáltatás. Tus, cellulóz, jelzett, datált (78. III. 18), 29,5x19,5 cm
10107.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF