Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2019942
10084
366
11000
Kocsis Imre (1940-): Nudisták. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm
2117425
10085
366
Krón Jenő (1882-1974): Templomok sorozat egy darabja. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21x15 cm 2119973
10086
366
Leisztner Piroska (1938-): A tenger triptichonja. Zsírkéta, papír, jelzett, datált (1996), hátoldalán kiállítási címkével, üvegezett, sérült fa keretben, 54x35,5 cm 2112076
10087
366
Lengyel Sándor (1930-1988): Karácsonyi reklámterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, szélén kis szakadás, 28x23 cm 2112042
10088
366
Lengyel Sándor (1930-1988): Esős, havas időben... plakátterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 19,5x14 cm
2118535
10089
366
19000
Lossonczy Tamás (1904-2009): Villanás, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/50), datált, 20x31 cm 2116371
10090
366
Macskássy Izolda (1945- ): Virágcsendélet, vegyes technika, selyempapír, jelzett, paszpartuban 23,5x15,5 cm 2116372
10091
366
Macskássy Izolda (1945- ): Két arc. vegyes technika, selyempapír, jelzett, keretben. 14,5-14,5 cm 2121853
10092
366
Máderné Takács Gizi (?-?), Molnár Manci (?-?): Tánciskolai dekoratív emléklap, népies, florális ornamentikával. Akvarell, tus, papír, jelzett, datált (1926), üvegezett keretben, 29×43 cm 2116719
10093
366
Mágori Varga Béla (1897-?): Fohászkodók. Rézkarc, papír, jelzett, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 14×14 cm 2108849
10094
366
Marco Manfredi: Club Unique. Akril, vászon. Keretben. 35x44 cm 1552787
10095
366
15000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF