Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Kocsis Imre (1940-): Nudisták. Rézkarc, papír,  jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm
10084.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Krón Jenő (1882-1974): Templomok sorozat egy darabja. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21x15 cm
10085.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
22

Leisztner Piroska (1938-): A tenger triptichonja. Zsírkéta, papír, jelzett, datált (1996), hátoldalán kiállítási címkével, üvegezett, sérült fa keretben, 54x35,5 cm
10086.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lengyel Sándor (1930-1988): Karácsonyi  reklámterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, szélén kis szakadás, 28x23 cm
10087.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lengyel Sándor (1930-1988): Esős, havas időben... plakátterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 19,5x14 cm
10088.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lossonczy Tamás (1904-2009): Villanás, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/50), datált, 20x31 cm
10089.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Macskássy Izolda (1945- ): Virágcsendélet, vegyes technika, selyempapír, jelzett, paszpartuban 23,5x15,5 cm
10090.

Rufpreis:
10 000 HUF

Macskássy Izolda (1945- ): Két arc. vegyes technika, selyempapír, jelzett, keretben. 14,5-14,5 cm
10091.

Rufpreis:
10 000 HUF

Máderné Takács Gizi (?-?), Molnár Manci (?-?): Tánciskolai dekoratív emléklap, népies, florális ornamentikával. Akvarell, tus, papír, jelzett, datált (1926), üvegezett keretben, 29×43 cm
10092.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mágori Varga Béla (1897-?): Fohászkodók. Rézkarc, papír, jelzett, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 14×14 cm
10093.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Marco Manfredi: Club Unique. Akril, vászon. Keretben. 35x44 cm
10094.

Rufpreis:
8 000 HUF

10095.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF