Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Dévényi János (1956-): Párhuzamos csíkok. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x40cm
10036.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Dévényi János (1956-): Négykörös kompozíció (2016.) Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), keretben, 50×70 cm
10037.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Dévényi János (1956-): Színes körök. Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), 30x30 cm
10038.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10039.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ducsay Béla(1893-1967): Pipázó férfi. Akvarell, papír, jelzett, hagyatéki bélyegzővel, 48×32 cm
10040.

Rufpreis:
2 800 HUF
29

Dudás Jenő (1900-1991): Erdő széle. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×32 cm
10041.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szittya Horváth Lajos: Győr-Sopron megyei táj. Pasztell, papír. 26x37 cm Üvegezett keretben, hátoldalt aláírt és feliratozott.
10042.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dunai Imre  (1939-2004): 3 db karikatúra, tus, papír, 2 db jelzett, 17,5×17,5 cm-23×20 cm
10043.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Edvi Illés Aladár (1870 - 1958): Delelő ökrök, színezett rézkarc, karton, jelzett, 19×30 cm
10044.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
13

Elekfy Jenő (1895-1968): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett (halványan), 22x15,5 cm
10045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdey Lajos: Kacsa itató. Olaj, vászon. Jelzett, 40x45 cm Keretben
10046.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fábián Gyuláné Biczó Ilona (1886-1970): Halasi szélmalom (Kiskunhalas). Akvatinta, karton, jelzett. 1924-ben a Szépművészeti Múzeum a 19-20. századi magyar rézkarcművészet mestereinek munkái közt mutatta be Biczó Ilona Halasi szélmalom című akvatintájának egy példányát. 18×25,5 cm.
10047.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF