Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2123958
10024
366
Bujdosó Dénes (1932-): Női energia. Olaj, vászon, jelzett, 62x70 cm Keretben
2118583
10025
366
Burghardt Rezső (1884-1963): Virágcsendélet. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, hibás keretben, 39x28 cm 2117787
10026
366
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Fűzfák. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm 2056452
10027
366
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Oxigén. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm
1905880
10028
366
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Jégkockák, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
1889646
10029
366
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Kőszem, akril, furnér, jelzett, 30×40 cm
1952449
10030
366
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Kőarc, vegyes technika, farost, jelzett, 70×50 cm
2097232
10031
366
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Galaktikum. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm
2116206
10032
366
Czibor Ildikó (1969- ): Akusztika, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
2103984
10033
366
Decsei Ildikó (1967-): Az Alfa és az Omega. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×65 cm
2119657
10034
366
11000
Deli Antal (1886-1960): Kertrészlet. Pasztell, papír, jelzett, 35,5x27 cm 2119686
10035
366
11000
Deli Antal (1886-1960):Aratás. Pasztell, papír, jelzett, 37x46,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF