Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Bujdosó Dénes (1932-): Női energia. Olaj, vászon, jelzett, 62x70 cm Keretben
10024.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Burghardt Rezső (1884-1963): Virágcsendélet. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, hibás keretben, 39x28 cm
10025.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Fűzfák. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
10026.

Rufpreis:
3 000 HUF

Czibor Ildikó (1969- ): Oxigén. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm
10027.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Czibor Ildikó (1969- ): Jégkockák, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
10028.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Czibor Ildikó (1969- ): Kőszem, akril, furnér, jelzett, 30×40 cm
10029.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Czibor Ildikó (1969- ): Kőarc, vegyes technika, farost, jelzett, 70×50 cm
10030.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Czibor Ildikó (1969- ): Galaktikum. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm
10031.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10032.

Rufpreis:
12 000 HUF

Decsei Ildikó (1967-): Az Alfa és az Omega. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×65 cm
10033.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Deli Antal (1886-1960): Kertrészlet. Pasztell, papír, jelzett, 35,5x27 cm
10034.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Deli Antal (1886-1960):Aratás. Pasztell, papír, jelzett, 37x46,5 cm
10035.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF