Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 69×49 cm
10012.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis. Rézkarc, papír, jelzett, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 27x21 cm
10013.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Szélmalom Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 28x38 cm
10014.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 39x20 cm
10015.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 45x34 cm
10016.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Boldizsár István (1897-1984): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 36×25 cm
10017.

Rufpreis:
3 000 HUF

10018.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis Ignác. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon (hátoldalán hagyatéki pecsét),27,5x20 cm
10019.

Rufpreis:
4 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Balatonföldvári kikötő. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon (hátoldalán hagyatéki pecsét) 29x39 cm
10020.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borbély Gizella (1920-1994): Madárijesztő, pasztell, papír, jelzett, 49×34,5 cm
10021.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Boross Géza (1908-1971): Kertalja. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
10022.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Borsos Miklós (1906-1990): Pásztor. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 25x15 cm
10023.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF