Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2118757
10012
366
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 69×49 cm
2122698
10013
366
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis. Rézkarc, papír, jelzett, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 27x21 cm 2122693
10014
366
Boldizsár István (1897-1984): Szélmalom Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 28x38 cm 2122696
10015
366
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 39x20 cm 2122681
10016
366
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 45x34 cm 2089447
10017
366
Boldizsár István (1897-1984): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 36×25 cm 2122683
10018
366
Boldizsár István (1897-1984): Szélmalom Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 28x38 cm 2107420
10019
366
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis Ignác. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon (hátoldalán hagyatéki pecsét),27,5x20 cm 2122686
10020
366
Boldizsár István (1897-1984): Balatonföldvári kikötő. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon (hátoldalán hagyatéki pecsét) 29x39 cm 2060584
10021
366
6500
Borbély Gizella (1920-1994): Madárijesztő, pasztell, papír, jelzett, 49×34,5 cm
2080450
10022
366
22000
Boross Géza (1908-1971): Kertalja. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
2119544
10023
366
Borsos Miklós (1906-1990): Pásztor. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 25x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF