Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat (22/30), papír, jelzett, 40x29 cm
10060.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10061.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10062.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Haranghy Jenő (1894-1951) Akt kutyával. Rézkarc, papír, jelzett, datált (1924), üvegezett keretben, 29×22 cm
10063.

Rufpreis:
5 000 HUF

10064.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10065.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hilberth Irén, Lám Árpádné (1872-1925): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 72x59 cm
10066.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Hodászy Gábor (1905-?): Falu. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x60 cm
10067.

Rufpreis:
10 000 HUF

M. Horváth István (1952-): A parkban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10068.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

H. Patzelt J.: Városrészlet. akvarell, papír. Jelzett. 24x36,5 cm
10069.

Rufpreis:
6 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Napsütés a Balatonon. Rézkarc, papír, jelzett, 27x29 cm  Üvegezett keretben
10070.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Stettner Béla (1928-1984): Komlói völgy. Rézkarc, papír, jelzett, 25x33 cm Üvegezett keretben
10071.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF