Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117690
10060
366
15000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat (22/30), papír, jelzett, 40x29 cm
2069588
10061
366
Id.Hankó Béla (1927-1993): Domboldal. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 51×36 cm
2069591
10062
366
2121829
10063
366
Haranghy Jenő (1894-1951) Akt kutyával. Rézkarc, papír, jelzett, datált (1924), üvegezett keretben, 29×22 cm 1174035
10064
366
1174037
10065
366
2119875
10066
366
44000
Hilberth Irén, Lám Árpádné (1872-1925): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 72x59 cm 2117792
10067
366
Hodászy Gábor (1905-?): Falu. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x60 cm
2051180
10068
366
M. Horváth István (1952-): A parkban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm 2108842
10069
366
H. Patzelt J.: Városrészlet. akvarell, papír. Jelzett. 24x36,5 cm
2123953
10070
366
3800
Iván Szilárd (1912-1988): Napsütés a Balatonon. Rézkarc, papír, jelzett, 27x29 cm Üvegezett keretben 2123952
10071
366
Stettner Béla (1928-1984): Komlói völgy. Rézkarc, papír, jelzett, 25x33 cm Üvegezett keretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF