Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Farkas Pál (?-?): Huszt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×34 cm
10048.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció.  Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, (Pápai Antal gyűjteményéből) 30×42 cm
10049.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Földes Imre (1881-1948): Az anyai hagyaték, könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 21×16 cm
10050.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gábri Albert (1935-2004): Táj. Olaj, farost, jelzett, 60x80 cm
10051.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Gáspárdy Sándor (1909-1986): Falusi utcarészlet. Olaj, vászon keretben, 21x32 cm
10052.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

Gera Éva (1923-1996): Asztali csendélet, olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm
10053.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, 36×26 cm
10054.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Glück Károly: Vízimalom. Akvarell, papír. Sérült. Jelzett. 23x28 cm Üvegezett keretben.
10055.

Rufpreis:
3 000 HUF

Göndör Bertalan (1908-1945): Humoros illusztráció. Tus, papír, jelzett, 33×23 cm
10056.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Gross Arnold (1929-2015): Városligeti-tó. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm Üvegezett keretben.
10057.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
16

10058.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Gy. Molnár István (1933-): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5×10 cm
10059.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF