Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2107440
10048
366
Farkas Pál (?-?): Huszt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×34 cm 2069583
10049
366
40000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, (Pápai Antal gyűjteményéből) 30×42 cm
2118167
10050
366
Földes Imre (1881-1948): Az anyai hagyaték, könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 21×16 cm 2108625
10051
366
Gábri Albert (1935-2004): Táj. Olaj, farost, jelzett, 60x80 cm 2116389
10052
366
Gáspárdy Sándor (1909-1986): Falusi utcarészlet. Olaj, vászon keretben, 21x32 cm 1982276
10053
366
15000
Gera Éva (1923-1996): Asztali csendélet, olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm
2119071
10054
366
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István (1891-1956): Betűvetés, színezett rézkarc, papír, jelzett, 36×26 cm 2108596
10055
366
Glück Károly: Vízimalom. Akvarell, papír. Sérült. Jelzett. 23x28 cm Üvegezett keretben.
2122677
10056
366
11000
Göndör Bertalan (1908-1945): Humoros illusztráció. Tus, papír, jelzett, 33×23 cm 2117791
10057
366
28000
Gross Arnold (1929-2015): Városligeti-tó. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm Üvegezett keretben. 1592305
10058
366
40000
2103785
10059
366
Gy. Molnár István (1933-): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF