Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Jaksa István (1894-1982): Virágcsendélet tanulmány. Olaj, karton, jelzett, keretben, 46x32 cm
10072.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Józsa Angéla (1940-): Sétáló nő, tűzzománc, jelzett, 25×15 cm
10073.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
11

Jurida Károly (1935-2009):  Parlament, Rézkarc, papír. Jelzett. 29x38 cm
10074.

Rufpreis:
4 000 HUF

10075.

Rufpreis:
6 000 HUF

1967 Kass János (1927-2010) tizenöt rézkarca az Ember tragédiájához. Juhász Ferenc előszavával. Bp., 1967, Magyar Helikon, 14 t. (rézkarcok)+ 8 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, hiányos, 1 rézkarc hiányzik (X. t.), megviselt állapotban. Kass János és Juhász Ferenc aláírásaival. Számozatlan példány, rézkarcok: 27x32 cm és 31x31 cm
10076.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
28

10077.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Keiss Károly (1883-1953): Vasaló hölgy. Akvarell, papír, jelzés nélkül. 18,5x17,5 cm. Üvegezett keretben
10078.

Rufpreis:
4 000 HUF

Keiss Károly (1883-1953): Varró hölgy. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. 19,5x14,5 cm. Üvegezett keretben
10079.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

M Kiss József (1936-1999): Déry Tibor. Fametszet, papír, jelzett, 14×11 cm
10080.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Terézia (1928- ): Cserepes virág. Rézkarc 34x39 cm
10081.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Terézia (1928- ): Virágcsokor. Színezett rézkarc 26x20 cm
10082.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kórusz József (1927-2010): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
10083.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF