Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2118530
10072
366
4800
Jaksa István (1894-1982): Virágcsendélet tanulmány. Olaj, karton, jelzett, keretben, 46x32 cm
2118263
10073
366
4800
Józsa Angéla (1940-): Sétáló nő, tűzzománc, jelzett, 25×15 cm 2123847
10074
366
Jurida Károly (1935-2009): Parlament, Rézkarc, papír. Jelzett. 29x38 cm 2100550
10075
366
2122691
10076
366
14000
1967 Kass János (1927-2010) tizenöt rézkarca az Ember tragédiájához. Juhász Ferenc előszavával. Bp., 1967, Magyar Helikon, 14 t. (rézkarcok)+ 8 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, hiányos, 1 rézkarc hiányzik (X. t.), megviselt állapotban. Kass János és Juhász Ferenc aláírásaival. Számozatlan példány, rézkarcok: 27x32 cm és 31x31 cm 1552719
10077
366
15000
2118734
10078
366
Keiss Károly (1883-1953): Vasaló hölgy. Akvarell, papír, jelzés nélkül. 18,5x17,5 cm. Üvegezett keretben 2118739
10079
366
Keiss Károly (1883-1953): Varró hölgy. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. 19,5x14,5 cm. Üvegezett keretben 2087939
10080
366
M Kiss József (1936-1999): Déry Tibor. Fametszet, papír, jelzett, 14×11 cm
2117786
10081
366
Kiss Terézia (1928- ): Cserepes virág. Rézkarc 34x39 cm 2116387
10082
366
Kiss Terézia (1928- ): Virágcsokor. Színezett rézkarc 26x20 cm 2071582
10083
366
Kórusz József (1927-2010): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF