Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Prónai jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm
10120.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Lavírozott tus, akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm
10121.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Lavírozott tus, akvarell, papír, jelzett, 27x29,5 cm
10122.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Grafit, papír, jelzett, 24x19 cm
10123.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rácz Gábor (?-): Kompozíció. Tűzzománc, réz, fa alapon, 30×15 cm
10124.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rauscher Lajos (1845 - 1914): Sopron. Rézkarc, papír. Jelzett. 17x12 cm Üvegezett keretben.
10125.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Bolond Istók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×15 cm
10126.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Liszt: Apotheosis Algrafia, papír, ceruzával jelzett, 34×24 cm Üvegezett keretben
10127.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Mulatók. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16x22 cm
10128.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Rudnay Gyula (1878-1957): Mulatók. Rézkarc, papír, jelzett, 16x22 cm
10129.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Liszt: Virtuose. Algrafia, papír, ceruzával jelzett, 34×24 cm Üvegezett keretben
10130.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Liszt: Ce qu on entend sur le montagne Algrafia, papír, ceruzával jelzett, 34×24 cm Üvegezett keretben
10131.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF