Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2076140
10120
366
Prónai jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm
2118544
10121
366
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Lavírozott tus, akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm
2118543
10122
366
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Lavírozott tus, akvarell, papír, jelzett, 27x29,5 cm
2118540
10123
366
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Grafit, papír, jelzett, 24x19 cm
2123841
10124
366
Rácz Gábor (?-): Kompozíció. Tűzzománc, réz, fa alapon, 30×15 cm 2116943
10125
366
Rauscher Lajos (1845 - 1914): Sopron. Rézkarc, papír. Jelzett. 17x12 cm Üvegezett keretben.
2104823
10126
366
Rudnay Gyula (1878-1957): Bolond Istók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×15 cm 2111798
10127
366
Ruzicskay György (1896-1993): Liszt: Apotheosis Algrafia, papír, ceruzával jelzett, 34×24 cm Üvegezett keretben 2104839
10128
366
Rudnay Gyula (1878-1957): Mulatók. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16x22 cm 2104837
10129
366
Rudnay Gyula (1878-1957): Mulatók. Rézkarc, papír, jelzett, 16x22 cm 2111796
10130
366
Ruzicskay György (1896-1993): Liszt: Virtuose. Algrafia, papír, ceruzával jelzett, 34×24 cm Üvegezett keretben
2111799
10131
366
Ruzicskay György (1896-1993): Liszt: Ce qu on entend sur le montagne Algrafia, papír, ceruzával jelzett, 34×24 cm Üvegezett keretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF