Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1703246
10132
366
Schey Ferenc (1925-1997): Akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 34x26,5 cm 2090850
10133
366
Schramm Viktor (1865-1929): Női portré. Vegyes technika (karcolásokkal), papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×23,5 cm 2119471
10134
366
Scultéty Éva (1917-2001): Szélmalom, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39x28,5 cm.
2118550
10135
366
8500
Somlai Vilma (1938-2007): Balaton eső után. Akvarell, papír, jelzett, jobb szélén enyhén sérült 35x50 cm
2118547
10136
366
8500
Somlai Vilma (1938-2007): Pihenő. Pasztell, papír, hátoldalán bélyegzővel jelzett, 24,5x35 cm
2069579
10137
366
Somlai Vilma (1938-2007): Őszi táj. Tempera, papír, jelzés nélkül, keretben, 27×30 cm
2087945
10138
366
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linó (47/100), papír, jelzett, 39×30 cm
2118603
10139
366
Somogyi Vera (?-?): Vázlatfüzet női portrékkal, aktokkal arcképekkel, tájképekkel, össz 7 oldal. Néhány jelzett, egyik datált (1939) 42,5x28,5 cm 2116362
10140
366
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda: Kiscelli/Schmidt kastély. Akvarell, papír, 22x16 cm 2116363
10141
366
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda: Szőlőskert utca az 1950-es években. Akvarell, papír, 30x24 cm
2122701
10142
366
Swierkiewicz Róbert (1942-): Gyertek, gyertek csillagocskák. Színes litográfia, papír, jelzett, 32x22 cm
2119790
10143
366
1988 Szabady Ákos (?-): Absztrakt, olaj, papír, jelzett, 35×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF