Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Schey Ferenc (1925-1997): Akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 34x26,5 cm
10132.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schramm Viktor (1865-1929): Női portré. Vegyes technika (karcolásokkal), papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×23,5 cm
10133.

Rufpreis:
8 000 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Szélmalom, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39x28,5 cm.
10134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Balaton eső után. Akvarell, papír, jelzett, jobb szélén enyhén sérült 35x50 cm
10135.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Somlai Vilma (1938-2007): Pihenő. Pasztell, papír, hátoldalán bélyegzővel jelzett, 24,5x35 cm
10136.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Somlai Vilma (1938-2007): Őszi táj. Tempera, papír, jelzés nélkül, keretben, 27×30 cm
10137.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linó (47/100), papír, jelzett, 39×30 cm
10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somogyi Vera (?-?): Vázlatfüzet női portrékkal, aktokkal arcképekkel, tájképekkel, össz 7 oldal. Néhány jelzett, egyik datált (1939) 42,5x28,5 cm
10139.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda: Kiscelli/Schmidt kastély. Akvarell, papír, 22x16 cm
10140.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda: Szőlőskert utca az 1950-es években. Akvarell, papír, 30x24 cm
10141.

Rufpreis:
10 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-): Gyertek, gyertek csillagocskák. Színes litográfia, papír, jelzett, 32x22 cm
10142.

Rufpreis:
12 000 HUF

1988 Szabady Ákos (?-): Absztrakt, olaj, papír, jelzett, 35×18 cm
10143.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF