Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Szalai jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 35×25 cm
10240.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szalay jelzéssel: Szentendre. Akvarell, papír, törésnyomokkal, felcsavarva, 50×64 cm
10241.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szász jelzéssel: Ádám és Éva, Tus, papír, kisebb szakadásokkal, 50x50 cm
10242.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

Tihanyi jelzéssel: Udvar kis viskóval. Akvarell, papír,  31×45 cm
10243.

Rufpreis:
5 000 HUF

Törey jelzéssel: Pipázó asszony, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 34x24 cm
10244.

Rufpreis:
4 000 HUF

Viczmándy jelzéssel. Karikatúrák. Papír, ceruza. 29x21 cm
10245.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vaszary jelzéssel: Arckép. Akvarell, papír, jelzett, hajtásnyommal, üvegezett keretben, 33x27 cm
10246.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vörös jelzéssel: Tükörkép. Akvarell, papír, 42×30 cm
10247.

Rufpreis:
3 000 HUF

L. M. Webb jelzéssel: Tanya udvar. Olaj, vászon, keretben, 33x54,5 cm
10248.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Wernecke jelzéssel 2db: Dombos táj. Akvarell, papír, egyik datált (1927) mindkettő mérete 19,5×49,5 cm
10249.

Rufpreis:
4 000 HUF

WJ (?) jelzéssel: Éjszakai találkozás. Linometszet, papír, paszpartuban, 26×33 cm
10250.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet gémeskúttal és alakokkal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20,5×26 cm
10251.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF