Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2066311
10240
366
11000
Szalai jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 35×25 cm
2119695
10241
366
Szalay jelzéssel: Szentendre. Akvarell, papír, törésnyomokkal, felcsavarva, 50×64 cm
2120093
10242
366
Szász jelzéssel: Ádám és Éva, Tus, papír, kisebb szakadásokkal, 50x50 cm 2102789
10243
366
Tihanyi jelzéssel: Udvar kis viskóval. Akvarell, papír, 31×45 cm
2117183
10244
366
Törey jelzéssel: Pipázó asszony, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 34x24 cm 2122598
10245
366
Viczmándy jelzéssel. Karikatúrák. Papír, ceruza. 29x21 cm
2120180
10246
366
Vaszary jelzéssel: Arckép. Akvarell, papír, jelzett, hajtásnyommal, üvegezett keretben, 33x27 cm 2049091
10247
366
Vörös jelzéssel: Tükörkép. Akvarell, papír, 42×30 cm
2118532
10248
366
11000
L. M. Webb jelzéssel: Tanya udvar. Olaj, vászon, keretben, 33x54,5 cm 2121647
10249
366
Wernecke jelzéssel 2db: Dombos táj. Akvarell, papír, egyik datált (1927) mindkettő mérete 19,5×49,5 cm 2121617
10250
366
WJ (?) jelzéssel: Éjszakai találkozás. Linometszet, papír, paszpartuban, 26×33 cm 2122463
10251
366
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet gémeskúttal és alakokkal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20,5×26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF