Olvashatatlan jelzéssel: Tánc a fák között. Akvarell, papír, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/366-Fernauktion/366.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Tanc-a-fak-kozott-Akvarell-papir-jelzett-21-5x58-cm~II2118575
2118575
10264
366
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Tánc a fák között. Akvarell, papír, jelzett, 21,5x58 cm
: karap_norbert