Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2112449
11204
365
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm 2111827
11205
365
Hollóházi madaras váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 26 cm 2110495
11206
365
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 2110119
11207
365
Hollóházi porcelán térdelő lány, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 18 cm 2093994
11208
365
Hollóházi porcelán kulacs, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
2114959
11209
365
Hollóházi plakett. A hajduk letelepülésének 375. évfordulójára 1984. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm
2112289
11210
365
Alba Iulia mokkás csésze, csészealjjal, jelzett, kopásnyomokkal, tál alján kis lepattanással
2113400
11211
365
Erotikus, fehér mázas porcelán malacpersely, az alján dugóval, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm 2111739
11212
365
Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm
2111724
11213
365
Aelteste Volkstedter porcelán pillangó, jelzett, hibátlan, 10x9 cm 2111697
11214
365
Porcelán delfin, kopott jelzéssel, máz alatti repedésekkel, h: 22 cm
2116149
11215
365
Fajansz gyógyszertári edény réz fedővel 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF