Porzellan

Zahl der Lose: 153

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm
11204.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hollóházi madaras váza.  Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 26 cm
11205.

Rufpreis:
1 600 HUF
19

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
11206.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi porcelán térdelő lány, kézzel festett, jelzett, gyári mázhibával, m: 18 cm
11207.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán kulacs, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi plakett. A hajduk letelepülésének 375. évfordulójára 1984. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm
11209.

Rufpreis:
1 000 HUF

11210.

Rufpreis:
800 HUF

Erotikus, fehér mázas porcelán malacpersely, az alján dugóval, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
11211.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm
11212.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aelteste Volkstedter porcelán pillangó, jelzett, hibátlan, 10x9 cm
11213.

Rufpreis:
5 000 HUF

Porcelán delfin, kopott jelzéssel, máz alatti repedésekkel, h: 22 cm
11214.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fajansz gyógyszertári edény réz fedővel 16 cm
11215.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF