Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2097723
11155
365
Herendi virágmintás csikkelnyomó, kézzel festett, jelzett, kopott, m:4,5 cm 2097710
11156
365
Herendi virágmintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm 2111672
11157
365
Herendi Viktória mintás porcelán váza, "GYLK" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
2111677
11158
365
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 1934505
11159
365
15000
1929075
11160
365
2068248
11161
365
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
2113796
11162
365
2200
Zsolnay porcelán díszkulacs, 2 db, jelzett, kis kopásokkal, m: 7,5 és 13 cm
2114570
11163
365
Zsolnay kerámia sörös korsó, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 16 cm
2113830
11164
365
Zsolnay porcelán süteményes tányér, 8 db, matricás, jelzett, kopott, d: 15 cm 2114572
11165
365
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, m: 15 cm 2114636
11166
365
Zsolnay pillangó mintás hamutál és vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm, m: 7 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF