Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2114640
11167
365
Zsolnay pillangó mintás, áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm. 2114643
11168
365
Zsolnay pillangó mintás, áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm. 2114644
11169
365
Zsolnay búzavirűg mintás, kis kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm. 2114654
11170
365
Zsolnay virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 27 cm 2114470
11171
365
Zsolnay retro bohócos bögre. Matricás, jelzett, hibátlan. 7,5 cm 2114475
11172
365
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan. m: 13,5 cm 2112647
11173
365
2200
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 16×8,5×12 cm 2114949
11174
365
Zsolnay keménycserép vázácska / tintatartó. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással m: 5,5 cm 2112532
11175
365
Zsolnay porcelán bagoly könyvön, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2112514
11176
365
15000
Zsolnay kenyérszelő asszony, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 30,5 cm 2110496
11177
365
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2110398
11178
365
Zsolnay porcelán lány könyvekkel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF