Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2110927
11191
365
Hollóházi bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2114647
11192
365
Hollóházi Jurcsák László tervezte váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2114652
11193
365
Hollóházi Szász Endre tervezte hamutál, matricás, jelzett, hibátlan d: 10,5 cm 2114613
11194
365
40000
2115726
11195
365
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm 2115179
11196
365
Hollóházi porcelán medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
2115223
11197
365
Hollóházi porcelán páva, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20x10 cm 2114305
11198
365
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával (Napfény) díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 20 cm 2114312
11199
365
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, aranyozott, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm 2114321
11201
365
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán dísztányér, 24 karátos kézi aranyozással, jelzett, apró kopásokkal / Hollóházi porcelain plate designed by Endre Szász, marked, d: 31 cm 2112645
11202
365
4 db porcelán figura: Drasche, egyéb. Kis kopásokkal 2112646
11203
365
Hollóházi harmonikázó kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF