Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2109968
11240
365
Virágmintás baba készlet, 6 db csésze + 6 db csészealj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 4 cm 2109934
11241
365
2109890
11242
365
Porcelán bohóc, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2109559
11243
365
Ón fedeles "Siegfried" sörös korsó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2114149
11244
365
2 db kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, m: 35 cm
2111803
11245
365
Karácsonyi porcelán fali tál, 2 db, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 19,5 cm
2111832
11246
365
2 db porcelán fém fedeles edényke, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2111683
11247
365
Kínai porcelán fedeles váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2111717
11248
365
Drasche szív alakú porcelán bonbonier, és fogpiszkáló, matricás, jelzett, gyári hibával, 2 db 2111710
11249
365
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 9×6 cm
1856535
11250
365
2018934
11251
365
Bareuther cukordoboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF