Porzellan

Zahl der Lose: 153

Virágmintás baba készlet, 6 db csésze + 6 db csészealj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 8 cm, m: 4 cm
11240.

Rufpreis:
3 000 HUF

11241.

Rufpreis:
1 600 HUF

Porcelán bohóc, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11242.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ón fedeles "Siegfried" sörös korsó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
11243.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, m: 35 cm
11244.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Karácsonyi porcelán fali tál, 2 db, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 19,5 cm
11245.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db porcelán fém fedeles edényke, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11246.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kínai porcelán fedeles váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
11247.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Drasche szív alakú porcelán bonbonier, és fogpiszkáló, matricás, jelzett, gyári hibával, 2 db
11248.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 9×6 cm
11249.

Rufpreis:
1 800 HUF

11250.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bareuther cukordoboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12 cm
11251.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF