Porzellan

Zahl der Lose: 153

3 db román porcelán áttört tálka. Kézzel festett, kis kopásokkal. d:11 cm, 16 cm
11228.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Rózsaszín, kézi festésű tálka 32x16 cm Hibátlan.
11229.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szecessziós, virágos 4 db fajansz tálka. jelzés nélkül,. kis kopásokkal  d: 18 cm
11230.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Áttört kínáló tál . Matricás, jelzett, kopásokkal 28x21 cm.
11231.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

11232.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11233.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
11234.

Rufpreis:
1 200 HUF

Millet Angelusával díszített díszített porcelán váza, ezüst(Ag) peremmel, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, alján hajszálrepedéssel, m: 18,5 cm
11235.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Moritz Zdekauer (MZ) Austria porcelán bonbonier, kis kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 cm
11236.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche fehér mázas porcelán bohóc, jelzett, gyári mázhibával, m: 17,5 cm
11237.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche kislány bohóccal, fehér mázas, jelzett, gyári mázhibákkal, m: 18,5 cm
11238.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Ens porcelán elefánt, jelzett, kis kopásnyomokkal, 22×2 cm
11239.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF