Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2112648
11228
365
3 db román porcelán áttört tálka. Kézzel festett, kis kopásokkal. d:11 cm, 16 cm 2112656
11229
365
Jelzés nélkül: Rózsaszín, kézi festésű tálka 32x16 cm Hibátlan. 2112616
11230
365
Szecessziós, virágos 4 db fajansz tálka. jelzés nélkül,. kis kopásokkal d: 18 cm 2112598
11231
365
Jelzés nélkül: Áttört kínáló tál . Matricás, jelzett, kopásokkal 28x21 cm. 2112301
11232
365
2110503
11233
365
Rosenthal porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2110506
11234
365
Bavaria virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
2110508
11235
365
Millet Angelusával díszített díszített porcelán váza, ezüst(Ag) peremmel, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, alján hajszálrepedéssel, m: 18,5 cm 2110498
11236
365
Moritz Zdekauer (MZ) Austria porcelán bonbonier, kis kopásnyomokkal, jelzett, d: 10 cm 2110489
11237
365
Drasche fehér mázas porcelán bohóc, jelzett, gyári mázhibával, m: 17,5 cm 2110493
11238
365
Drasche kislány bohóccal, fehér mázas, jelzett, gyári mázhibákkal, m: 18,5 cm 2110474
11239
365
2200
Ens porcelán elefánt, jelzett, kis kopásnyomokkal, 22×2 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF