Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2096487
11264
365
Jelzett sirály, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm, 11×11 cm
2034530
11265
365
Lindner rózsás tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 21,5×14,5 cm
2070210
11266
365
Rosenthal mese illusztrációs porcelán tányér. Jelzett, hibátlan. 11x11 cm
2056185
11267
365
Semma címeres "Great Malvern" porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, 15×10 cm
2100784
11268
365
Royal Cpenhagen kávéscsésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, összesen: 6 db 2027724
11269
365
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm
1872069
11270
365
cca 1900 Kézzel festett fali dísztál, jelzett (Rónai), kopott, d: 30,5 cm
2019236
11271
365
Jelzett skót juhász, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 22 cm
1969213
11272
365
Dupla falú, kézzel festett üvegpohár, kis kopásokkal, d: 6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF