Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2060150
11252
365
Schaubachkunst porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
2070779
11253
365
Angol kiöntő Old Inns Series. Jelzett, egy minimális lepattanással 9 cm
2053742
11254
365
Különféle mokkás csésze és alj, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, összesen: 4 db,
2018932
11255
365
Jelzett matricás tálka, hibátlan, d: 16 cm
2068430
11256
365
2 db Gránit porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 20 cm
1875417
11257
365
2090408
11258
365
Villeroy & Boch kínáló tálka, kézzel festett jelenettel. Jelzett, Kopásnyomokkal. 18x14 cm
2090409
11259
365
1837432
11260
365
1295169
11261
365
13000
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1850683
11262
365
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm
2010860
11263
365
F. Waldsteiner Pest virágmintás fajansz tányér, apró lepattanásokkal, d: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF