Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/365-Fernauktion/365.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Ditmar-Urbach-porcelan-jegesmedves-asztali-kinalo-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m~II1295169
1295169
11261
365
13000
Beschreibung: Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
: vörös_iván