Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2111500
11119
365
Herendi Viktória és Eton mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×8,5 és 13,5×9 cm
2111460
11120
365
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×8,5 cm 2063988
11121
365
Herendi VIktória mintás ívelt kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24x15 cm 2112160
11122
365
Herendi Viktória mintás kis hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5×7,5 cm 2112162
11123
365
"Gyapjúmosó és Szövőgyár", Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopással, saját dobozában, 12×9 cm
2112387
11124
365
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 7,5×6 cm 2113545
11125
365
Herendi Viktória mintás bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 8 cm 2113543
11126
365
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11,5 cm 2113546
11127
365
Herendi Viktória mintás bonbonnier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 8 cm 2113544
11128
365
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2114660
11129
365
Herendi virág mintás áttört kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 35x22 cm 2114634
11130
365
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF