Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2112621
11143
365
Herendi csipkebogyó mintás hiányos teás készlet cukortartóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan 2110418
11144
365
Herendi porcelán lótusz, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 9×12 cm 2110424
11145
365
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 8×6 cm 2110448
11146
365
Herendi porcelán kis ékszerdobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm 2110455
11147
365
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2071027
11148
365
Herendi porcelán Beethoven büszt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2109537
11149
365
Herendi zöld virágmintás porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×10×5 cm 2109550
11150
365
Herendi Apponyi mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm, d: 14 cm 2111527
11151
365
Herendi porcelán tálka, 3 db, kézzel festett, jelzett, egyiken hajszálrepedéssel, d: 7,5; 8 és 9 cm 2111503
11152
365
Herendi porcelán tálka, 3 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 és 10 cm 2111481
11153
365
Herendi Esterházy-mintás porcelán tálka és fogpiszkálótartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×7,5 és 6×8×3 cm 2111439
11154
365
Herendi porcelán virág, kézzel festett, jelzett, kis hibákkal, 8×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF