Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2111569
11216
365
Zsolnay Pompadour mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett (2. osztályú), kis kopásokkal, m: 13 cm 2111247
11217
365
Drasche porcelán madárka, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 2114199
11218
365
Porcelán kutya, fehér mázas, jelzett, gyári hibákkal, h: 36 cm
2114614
11219
365
6 db modern porcelán bögre. Matricás, hibátlan.
2115749
11220
365
Német, virágmintás áttört porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 16,5 cm 2115072
11221
365
"Amphora Austria" porcelán vaddisznó, kézzel festett, jelzett, a talapzaton és az egyik lábán törésnyommal, javított, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2115187
11222
365
Meisseni virág mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14x2 cm 2115196
11223
365
Drasche porcelán szürke kutya figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2115213
11224
365
Aquincumi porcelán kócsag, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2109587
11225
365
Reichenbach kínáló tál, d:31 cm, Váza. m: 23,5 cm , matricás, jelzett, hibátlanok 2113511
11226
365
cca 1960 Magyar, kézi festésű porcelán váza. Jelzett, hibátlan. 16,5 cm 2113516
11227
365
Jelzett, csehszlovák (1920-as évek) porcelán ékszertartó doboz, kézi festéssel. Kopásnyomokkal. 13x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF