Porzellan Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2110402
11179
365
Zsolnay porcelán fiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm 2110372
11180
365
Zsolnay (Sinkó) fehér mázas porcelán figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm 2110065
11181
365
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2069429
11182
365
Zsolnay (Sinkó) őz, gidával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 1929065
11183
365
1969208
11184
365
1969209
11185
365
Zsolnay virágos emlékbögre, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 8 cm 2111003
11186
365
Zsolnay mini kulacs, fehér mázas porcelán, jelzett, apró gyári repedéssel, m: 7,5 cm
2093707
11187
365
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 2093709
11188
365
2115173
11189
365
Fischer?: Virágos, füles váza, kézzel festett, javított, jelzés nélkül 34 cm 2112342
11190
365
Hollóházi porcelán kacsás bonbonier, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11×11×7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF