Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1963924
11277
346
2 db Woodland tányér, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 24,5 cm (2×) 1963808
11278
346
Walbrzych füles kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott, 33×22 cm
1963819
11279
346
Hutschenreuther ón fedeles söröskorsó, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, m:15 cm
1965617
11280
346
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 8 db, apró kopásnyomokkal 1965612
11281
346
15000
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 20 db, apró kopásnyomokkal
1965614
11282
346
15000
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 19 db, apró kopásnyomokkal
1397661
11283
346
Royal Dux őz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm, h:12 cm 1499738
11284
346
1486272
11285
346
Ilmenau fali tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:26 cm 1918277
11286
346
Boch Freres belga mosakodó készlet ( 3db), festett mázas, jelzett, kopás nyomokkal, d:38 cm, m:27 cm,
1918226
11287
346
Metzler Ortloff sárkányos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 18,5 cm 1918114
11288
346
LLadro szívecskés angyal, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF