Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1918254
11289
346
4800
Neutettau kétágú gyertyatartó párban, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm (2×)
1918079
11290
346
Unterweissbach fekvő puttó, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, m:7 cm, h:16 cm
1909262
11291
346
Augarten Wien tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5×15,5 cm 1948030
11292
346
14000
Ens kislány csibével, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, m:13 cm
1921394
11293
346
Bareuther Bavaria porcelán teás készlet (csésze+alj, cukortartó, kanna), jelzettek, kopásokkal, különböző méretben
1952421
11294
346
Royal dux biszkvit rózsás kakadu, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 1911569
11295
346
Societe Ceramique szecessziós levestál ( 2db), tálak (4db), levonókepés, kopottak egyiken hajszál repedéssel, jelzett, 24×14-38×22 cm, összesen:6 db
1911723
11296
346
Augarten Wien címeres tégely, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:9,5 cm 1910608
11297
346
Wagner & Apel őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 12,5 cm 1921215
11298
346
Spániel, kézzel festett, jelzett (Cluj), apró kopás nyomokkal, m: 33 cm 1942784
11299
346
6500
Goebel nyuszik (3 db), fehér mázas (kézzel festett), jelzett (2 db) , apró kopás nyomokkal, m: 5,5 cm 1917752
11300
346
2 db tejkiöntő, matricás, jelzettek (Bohemia, Victoria), apró kopásokkal, különböző méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF