Porzellan

Zahl der Lose: 143

cca 1880 Zsolnay lámpatest (négy részes, szétszerelve), kézzel festett porcelánfajansz, talapzaton festék lepattogzással, jelzett (TJM), m: 38 cm, hiányos fém szerelékekkel
11241.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1880 Zsolnay bonbonier, kézzel festett porcelánfajansz, javított, fedél nélkül, jelzett (TJM), d:18,5 cm, m:11 cm,
11242.

Rufpreis:
12 000 HUF

4 db kisméretű Zsolnay kiöntő, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 4 cm
11243.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 Zsolnay gyertyatartó, kézzel festett mázas porcelánfajansz, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 15,5 cm
11244.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zsolnay szőlőleveles hiányos étkészlet, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, összesen:23 db
11245.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
11246.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hollóházi porcelán mokkás készlet saját dobozában. Matricás, jelzett, hibátlan.
11247.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
11248.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szász Endre által tervezett két Hollóházi porcelán medál 6 cm
11249.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Hollóházi porcelán márványmintás dobozka, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8,5×9×9 cm
11250.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán tálka, 2 db, matricás, jelzett, egyiken sérüléssel, 14×10 és 13×7 cm
11251.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán Hollóházi hamutál d:16 cm
11252.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF