Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1963522
11241
346
50000
cca 1880 Zsolnay lámpatest (négy részes, szétszerelve), kézzel festett porcelánfajansz, talapzaton festék lepattogzással, jelzett (TJM), m: 38 cm, hiányos fém szerelékekkel
1963551
11242
346
cca 1880 Zsolnay bonbonier, kézzel festett porcelánfajansz, javított, fedél nélkül, jelzett (TJM), d:18,5 cm, m:11 cm, 1965420
11243
346
4 db kisméretű Zsolnay kiöntő, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 4 cm 1967207
11244
346
11000
cca 1890 Zsolnay gyertyatartó, kézzel festett mázas porcelánfajansz, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 15,5 cm
1967250
11245
346
Zsolnay szőlőleveles hiányos étkészlet, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, összesen:23 db 1954722
11246
346
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 1967377
11247
346
4600
Hollóházi porcelán mokkás készlet saját dobozában. Matricás, jelzett, hibátlan.
1962210
11248
346
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
1962129
11249
346
Szász Endre által tervezett két Hollóházi porcelán medál 6 cm 1928330
11250
346
Hollóházi porcelán márványmintás dobozka, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8,5×9×9 cm
1950507
11251
346
Hollóházi porcelán tálka, 2 db, matricás, jelzett, egyiken sérüléssel, 14×10 és 13×7 cm 1926242
11252
346
Porcelán Hollóházi hamutál d:16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF