Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1759122
11253
346
Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15 cm 1967382
11254
346
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 30 cm 1964882
11255
346
Hollóházi virágos bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9×7,5×4 cm
1964877
11256
346
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 16 cm
1964840
11257
346
Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm
1964836
11258
346
1963747
11259
346
22000
Fischer? hiányos lámpatest fém talapzattal, jelzés nélkül, kézzel festett porcelánfajnász, kopott, m:29 cm 1963717
11260
346
cca 1890 Fischer gyűrű (petróleumlámpához), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró lepattanással a peremén, kopott, d:13 cm
1963392
11261
346
40000
cca 1890 Fischer áttört váza, peremén apró lepattanással, kézzel festett keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), apró kopásnyomokkal, alján átfúrt, formaszám: 1073, m:21 cm
1590899
11262
346
Balázs L. Zsuzsa: Női figura, mázas kerámia figura, jelzett, hibátlan, m: 37 cm
1965245
11263
346
Gránit virágmintás gyertyatartó párban, jelzett, gyári sérüléssel, m: 14,5 cm 1876002
11264
346
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF