Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1966806
11337
346
Kézzel festett, jelzett, japán váza párban, egyik fedél nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12 és 15 cm (2×)
1926511
11338
346
Kaiser virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:26,5 cm 1967151
11339
346
Kézzel festett porcelán Buddha, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
1967128
11340
346
3800
Jelzett (Cs.F.) váza máz mintákkal, apró kopásnyomokkal, m: 06 cm 1964860
11341
346
Porcelán őzbak, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
1964775
11342
346
A kis libatolvaj, fehérmázas porcelán figura, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1964766
11343
346
Sárgarigó pár, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 13 cm 1039765
11344
346
2 db német echt Kobalt porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 13,5×8,5 ill. 30×12 cm 1961700
11345
346
14000
Kínai fedeles urnaváza, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm
1963751
11346
346
Jelzett szecessziós lámpabura, kézzel festett mázas porcelánfajansz, kopott, máz hibákkal, szerelék nélkül, d:17 cm, m:15 cm
1963880
11347
346
Guan Yin, fehér mázas, javított, jelzés nélkül, m:18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF