Porzellan

Zahl der Lose: 143

Lenin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 27 cm
11325.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzett puttó figura 2 db,  kézzel festett,  apró máz hibával, m: 7 és 8 cm
11326.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kínai padlóváza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 40 cm
11327.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Iparművész porcelán váza. Jelzett, hibátlan 20 cm
11328.

Rufpreis:
1 000 HUF

11329.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai porcelán tárgyak, részben kézzel festettek, 11 db
11330.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzett tányér, kézzel festett (Famille rose), apró kopásnyomokkal, d: 26 cm
11331.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Satsuma dísztál, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszál repedéssel, d:32 cm
11332.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Gold Imari falitányér, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d:28 cm
11333.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szecessziós füles tálca, fér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 35,5×27 cm
11334.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

11335.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett, jelzett,  japán porcelán váza párban, apró kopásnyomokkal, m: 9 (2×)
11336.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF