Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1936680
11325
346
Lenin porcelán büszt, fehér mázas, hibátlan, jelzett, m: 27 cm
1910629
11326
346
Jelzett puttó figura 2 db, kézzel festett, apró máz hibával, m: 7 és 8 cm
1910568
11327
346
Kínai padlóváza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 40 cm 1926687
11328
346
Iparművész porcelán váza. Jelzett, hibátlan 20 cm
1079027
11329
346
1946728
11330
346
Kínai porcelán tárgyak, részben kézzel festettek, 11 db 1943143
11331
346
3200
Jelzett tányér, kézzel festett (Famille rose), apró kopásnyomokkal, d: 26 cm
1943154
11332
346
6500
Satsuma dísztál, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszál repedéssel, d:32 cm
1943148
11333
346
3200
Gold Imari falitányér, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d:28 cm
1942969
11334
346
7500
Szecessziós füles tálca, fér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 35,5×27 cm
1964755
11335
346
1966805
11336
346
Kézzel festett, jelzett, japán porcelán váza párban, apró kopásnyomokkal, m: 9 (2×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF