Porzellan

Zahl der Lose: 143

Táncoló nők, 2 db porcelán figura, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14 és 15,5 cm
11313.

Rufpreis:
1 200 HUF

Guan Yin, fehér mázas, javított, jelzés nélkül, m: 34 cm
11314.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1900 jelzett német mandolinos hölgy, kézzel festett majolika, apró kopásnyomokkal, m: 38 cm
11315.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1910 kalapos hölgy, kézzel festett biszkvit porcelán, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 39 cm
11316.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzett kínai "Famille rose" váza, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:24  cm
11317.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzett süteményes tányér készlet, matricás, kopott, d:17 cm
11318.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai dísztányér készlet (4 db), levonóképes, jelzett (Jingdezhen), hibátlan, eredeti dobozában, leírással, d:14,5 cm (4×)
11319.

Rufpreis:
10 000 HUF

Keleti életképes porcelán süteményes tányér, 6 db, hibátlanok, jelzés nélkül, d: 17 cm
11320.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzett kézzel festett váza, aranyozás enyhén kopott, m: 37 cm
11321.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Jelzett osztrák mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm
11322.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzett (Goebel?) kislány kutyával, kézzel festett, m: 9 cm
11323.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szarvasmotívumos porcelán lámpa, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11324.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF