Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1961571
11313
346
Táncoló nők, 2 db porcelán figura, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14 és 15,5 cm 1962264
11314
346
14000
Guan Yin, fehér mázas, javított, jelzés nélkül, m: 34 cm 1962284
11315
346
14000
cca 1900 jelzett német mandolinos hölgy, kézzel festett majolika, apró kopásnyomokkal, m: 38 cm 1962295
11316
346
14000
cca 1910 kalapos hölgy, kézzel festett biszkvit porcelán, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 39 cm 1963788
11317
346
Jelzett kínai "Famille rose" váza, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:24 cm
1397672
11318
346
Jelzett süteményes tányér készlet, matricás, kopott, d:17 cm 1800570
11319
346
Kínai dísztányér készlet (4 db), levonóképes, jelzett (Jingdezhen), hibátlan, eredeti dobozában, leírással, d:14,5 cm (4×)
1266347
11320
346
Keleti életképes porcelán süteményes tányér, 6 db, hibátlanok, jelzés nélkül, d: 17 cm 1907098
11321
346
5500
Jelzett kézzel festett váza, aranyozás enyhén kopott, m: 37 cm
1920265
11322
346
Jelzett osztrák mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm
1918186
11323
346
Jelzett (Goebel?) kislány kutyával, kézzel festett, m: 9 cm 1359883
11324
346
Szarvasmotívumos porcelán lámpa, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF