Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1894185
11265
346
Alföldi söröskorsó (a középkori Buda látképével), matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1961565
11266
346
Aquincumi porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
1963921
11267
346
Kalocsai falitányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 23,5 cm 1884474
11268
346
Vegyes porcelán tétel, benne Hollóházi, Drasche és egyéb márkák
1939235
11269
346
22000
1964847
11270
346
Aquincumi őszapó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
1918905
11271
346
Eigl mokkás csésze, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal
1967392
11272
346
Victoria porcelán virágmintás kistányér, 5 db, matricás, jelzett, d: 16 cmx5 1961350
11273
346
Scheidig Kunst porcelán figurális fogpiszkálótartó, matricával jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm
1962319
11274
346
Potschappel váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm
1963448
11275
346
11000
cca 1880 J.Defries & Sons áttört lámpatest + fém talapzat, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró hajszál repedéssel, m:18 cm 19×19 cm
1963119
11276
346
Victoria kínálótál, matricás, jelzett, kopott, 22×22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF