Porzellan

Zahl der Lose: 143

Alföldi söröskorsó (a középkori Buda látképével), matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11265.

Rufpreis:
800 HUF

Aquincumi porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11266.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kalocsai falitányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 23,5 cm
11267.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes porcelán tétel, benne Hollóházi, Drasche és egyéb márkák
11268.

Rufpreis:
3 000 HUF

11269.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Aquincumi őszapó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
11270.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eigl mokkás csésze, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal
11271.

Rufpreis:
1 000 HUF

Victoria porcelán virágmintás kistányér, 5 db, matricás, jelzett, d: 16 cmx5
11272.

Rufpreis:
2 400 HUF

Scheidig Kunst porcelán figurális fogpiszkálótartó, matricával jelzett, apró lepattanással, m: 13 cm
11273.

Rufpreis:
2 000 HUF

Potschappel váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm
11274.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1880 J.Defries & Sons áttört lámpatest + fém talapzat, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró hajszál repedéssel, m:18 cm 19×19 cm
11275.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Victoria kínálótál, matricás, jelzett, kopott, 22×22 cm
11276.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF