Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1912621
11203
346
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm
1962888
11204
346
Herendi porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm 1962862
11205
346
Herendi (Tertia) porcelán mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 5 db 1962869
11206
346
Herendi Apponyi mintás porcelán áttört tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13 cm 1966082
11207
346
Herendi pipacsos porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén mázrepedéssel. 1963713
11208
346
11000
Antik Herendi díszes lábas talapzat, aranyozás kopott, jelzett (festett koronás), d:16 cm (belső: 11,5 cm) 1965910
11209
346
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal 1884659
11210
346
Herendi kék mintás cukortartó. Jelzett, hibátlan 12,5 cm 1884665
11211
346
Herendi fonott, virágmintás tálka d. 9,5 cm
1884682
11212
346
Herendi rózsa dísz. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 7 cm
1590905
11213
346
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 1927091
11214
346
Herendi áttört kis bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m:7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF