Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1964181
11229
346
Herendi Kitty mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 11,5 cm 1964160
11230
346
Herendi bonbonier Sopron vármegye címerével, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9×8,5×4 cm 1964152
11231
346
Herendi aranyfácán mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8,5×15 cm 1964113
11232
346
Herendi aranyfácán mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8×6 cm 1964088
11233
346
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm 1964078
11234
346
Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 8 cm 1964054
11235
346
Herendi Viktória mintás kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 6,5 cm 1917980
11236
346
Herendi csipkebogyó mintás készlet, 6+1 db tányér, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, d: 19 ill. 26 cm
1128056
11237
346
1961634
11238
346
Herendi csipkebogyó mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, d:15 cm 1962799
11239
346
28000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1962533
11240
346
Zsolnay eozin mázas buldog, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF