Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1929531
11215
346
4400
Herendi petrezselyem (VRH) mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1907183
11216
346
36000
1907311
11219
346
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 9,5 cm
1936832
11220
346
Óherendi nagy tál, kézzel festett, jelzett (lekopott), kopásokkal, lepattanással, d: 32 cm
1936825
11221
346
Óherendi tál, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, lepattanással, d: 29 cm
1936822
11222
346
Óherendi tányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, d: 24,5 cm
1910564
11223
346
Herendi Viktória mintás porcelán virágcserép, 2 db, alátéttel, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm, d: 10 és 11,5 cm 1370335
11224
346
1677497
11225
346
Herendi Viktória mintás "Szeged" porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan(kis kopásnyomok), d: 27,5 cm 1964205
11226
346
Herendi virágmintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, m: 10,5×8×4,5 cm 1964200
11227
346
Herendi Viktória mintás díszes váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm 1964189
11228
346
Herendi Viktória mintás szögletes-csúcsos bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 7,5×7×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF