Porzellan Zahl der Lose: 143
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1555566
11301
346
1966807
11302
346
Bavaria csészék süteményes tányérral és egy eltérő mintás csésze alj, apró kopásnyomokkal, matricásak, jelzettek 1592066
11303
346
Wallendorf játszó puttó kecskével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
1597737
11304
346
Wallendorf nyuszikat etető puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1128036
11305
346
Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged 1040462
11306
346
Wedgwood kék-fehér levél alakú biszkvit porcelán dobozka, hibátlan, jelzett, 9x10x5 cm
1040459
11307
346
Wedgwood kék-fehér rombusz alakú biszkvit porcelán dobozka, hibátlan, jelzett, 10x12x5 cm
1910505
11308
346
Elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 12 cm, h:19 cm 1961372
11309
346
Egérpár, jelzetlen figurális porcelán, kopásnyomokkal, 8×6 cm 1961394
11310
346
Porcelán mini váza és porcelán patkó, jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7,5 és 8 cm
1962594
11311
346
3 db tojástartó, kopásnyomokkal 1962574
11312
346
6 db mokkás csésze, kopásnyomokkal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF