Porzellan

Zahl der Lose: 143

11301.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria csészék süteményes tányérral és egy eltérő mintás csésze alj, apró kopásnyomokkal, matricásak, jelzettek
11302.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wallendorf játszó puttó kecskével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11303.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Wallendorf nyuszikat etető puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11304.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wallendorf mosakodó akt, kézzel festett, apró mázhibával, jelzett, m:20 cm /Wallendorf nude woman figurine, signed, small damaged
11305.

Rufpreis:
10 000 HUF

11306.

Rufpreis:
3 000 HUF

11307.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 12 cm, h:19 cm
11308.

Rufpreis:
5 000 HUF

Egérpár, jelzetlen figurális porcelán, kopásnyomokkal, 8×6 cm
11309.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán mini váza és porcelán patkó, jelzéssel és jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7,5 és 8 cm
11310.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db tojástartó, kopásnyomokkal
11311.

Rufpreis:
1 000 HUF

6 db mokkás csésze, kopásnyomokkal
11312.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF