Grätzer József: Sicc... Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok. A borító Würtz Ádám, a rajzokat Berczeller Rezső, Gönczi Tibor, Hauswirth Magda, Molnár Ágnes, Réber László készítette. Bp., 1935 Színházi Élet. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Láng Miklós: Az élet vize győzhetetlen. Versek. Bp., 1990, Budapesti Művészetbarátok Egyesülete. A szerző dedikációjával. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, régi tankönyvek, 3 db: Pisko J. L.: Természettan alreál-tanodák számára. Fordította: Aujeszky Lipót. Pest, 1870, Heckenast Gusztáv. Szövegközti illusztrációkkal. Papírkötés, rossz állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, foltos Szuppán Vilmos: Rajzoló mértan. A polgári és felsőbb leányiskolák I-IV. osztályai számára. Bp.,1912, Eggenberger. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik kiadás. Félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal. Liberi Sexti. Latin nyelvkönyv gimnázium I. és II. osztálya számára. Szerk.: Dr. Fodor Gyula-Dr. Székely István. A képeket rajzolta Horn Antal. Bp., 1917, Szent István-Társulat. Negyedik. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest elvált a borítótól, a kötése szétvált, foltos.