Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1702130
15908
317
Villiers de L'Isle Adam: Kegyetlen mesék. Fordította: E. Karinthy Ada. Békéscsaba, 1917, Tevan-kiadás. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 1743752
15909
317
Szemere György: A madarasi király és más elbeszélések. I. kötet. Egyetemes Regénytár. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, "cenzurázva" bebélyegzéssel.
1744019
15910
317
Az új idők illemkódexe. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, 1743746
15911
317
Genius kis lexikona. Bp., 1932, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1720162
15912
317
Gausz Tibor két könyve: Ragyogó szemek. A jegygyűrűért. A borítók Pál György (1906-1986) grafikus munkája. Bp.,1941, Korda. Harmadik és második kiadás. Kiadói papírkötés.
1724882
15913
317
Pelzo [Péli Zoltán Gábor]: Az igaz hit útja az életfa által. h. n., 2003, Péli és Társa Bt. Papírkötésben, jó állapotban.
1724853
15914
317
Benkő András: Bartók Béla romániai hangversenyei (1922-1936). Bukarest, 1970, Kriterion. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1724857
15915
317
Székely János: Dózsa. Poéma. Bukarest, 1964, Irodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Illusztrálva Derkovits Gyula 1514 című fametszet sorozatának képeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
1704898
15916
317
Az aranyvirág titka. Egy ősi kínai yoga-könyv. Bp., 1987, Buddhista Misszió. Papírkötésben, jó állapotban. 1704914
15917
317
Szepes Mária: A vörös oroszlán. Misztikus regény. 1-2. köt. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1704885
15918
317
Lőrincz L. László: "...jurták között járok" A belső-ázsiai hősének. Bp., 1981, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.
1741164
15919
317
2200
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító gyűrött, szakadozott, viseltes, de egyébként jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF