Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 360

Villiers de L'Isle Adam: Kegyetlen mesék. Fordította: E. Karinthy Ada. Békéscsaba, 1917, Tevan-kiadás. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15908.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szemere György: A madarasi király és más elbeszélések. I. kötet. Egyetemes Regénytár. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, "cenzurázva" bebélyegzéssel.
15909.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az új idők illemkódexe. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, javított gerinccel,
15910.

Rufpreis:
1 000 HUF

Genius kis lexikona. Bp., 1932, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15911.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gausz Tibor két könyve:  Ragyogó szemek. A jegygyűrűért. A borítók Pál György (1906-1986) grafikus munkája. Bp.,1941, Korda. Harmadik és második kiadás. Kiadói papírkötés.
15912.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pelzo [Péli Zoltán Gábor]: Az igaz hit útja az életfa által. h. n., 2003, Péli és Társa Bt. Papírkötésben, jó állapotban.
15913.

Rufpreis:
1 200 HUF

Benkő András: Bartók Béla romániai hangversenyei (1922-1936). Bukarest, 1970, Kriterion. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15914.

Rufpreis:
2 400 HUF

Székely János: Dózsa. Poéma. Bukarest, 1964, Irodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Illusztrálva Derkovits Gyula 1514 című fametszet sorozatának képeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
15915.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az aranyvirág titka. Egy ősi kínai yoga-könyv. Bp., 1987, Buddhista Misszió. Papírkötésben, jó állapotban.
15916.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szepes Mária: A vörös oroszlán. Misztikus regény. 1-2. köt. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15917.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lőrincz L. László: "...jurták között járok" A belső-ázsiai hősének. Bp., 1981, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.
15918.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító gyűrött, szakadozott, viseltes, de egyébként jó állapotban.
15919.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF