Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 360

Ács Gedeon: Mihelyt gyertyámat eloltom... Bostoni jegyzetek 1856-1863. Bp., 1989, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15920.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János: Buda halála. Hasonmás kiadás Keresztury Dezső utószavával. Bp.,1988, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, fém plakettel, kiadói műanyag védőborítóban. Megjelent 4500 példányban.
15921.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pesti Hírlap könyvek, 7 db (Simple Péter, a kis lord; Három királyok, Méregsziget, Kelet fia, stb.), papírkötés, megviselt állapotban
15922.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15923.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dallos István et alii (szerk.): Szlovenszkói magyar írók antológiája. Elszármazott írók. II-IV. kötet. Kiadói papír kötésben.
15924.

Rufpreis:
2 000 HUF

Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest , 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
15925.

Rufpreis:
4 000 HUF

Korda, Michael: A szerencse fiai. A Korda testvérek regényes élete. Bp., 1983, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15926.

Rufpreis:
800 HUF

Erósz és Ámor. Görög és római költők a szerelemről. Szerk. és a jegyzeteket összeállította: Falus Róbert. Bp.,1957, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15927.

Rufpreis:
800 HUF

Mécs László összes versei 1920-1940.  Sajátkezű verses dedikációval! Bp., 1941, Athenaeum. Hímzett egészvászon-kötésben, néhány lap restaurált, hátsó tartalomjegyzék hiányzik és tollal írt lappal pótolt.
15928.

Rufpreis:
6 000 HUF

Thomas Henry Huxley (1825-1895): Lay sermons, addresses, and reviews. New York, 1874, D. Appleton and Company. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, angol nyelven./ Linenbinding, with worn cover, in English language.
15929.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15930.

Rufpreis:
3 000 HUF

15931.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF