Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 360

15932.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kurt Seligmann: Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Fordította: Greskovits Endre. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15933.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ady Endre: A menekülő élet. Bp.,1919, Pallas. Második kiadás, 141+3 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, az utolsó lap szakadt.
15934.

Rufpreis:
1 000 HUF

Carco: Szerelmem, Paris. Vas István fordítása. Bp., 1943. Vajna és Bokor kiadása. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval.
15935.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aldrich, B[ess] S[treeter]: ,,...és lámpást adott kezembe az Úr". Ford. Ruzitska Mária. Bp., (1928), Singer és Wolfner. (Bp.-i Hirlap ny.). 256 p. Aranyozott félvászon kötésben
15936.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benedek Elek: Zsuzsika könyve. Egy serdülő leány naplójából. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,1922, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
15937.

Rufpreis:
3 000 HUF

Garras Anna: Mango. A borító és az illusztrációk rajzai Csizy Béla munkái. Bp.,é.n., Athenaeum, 91+5 p.+ 7 t. Színes egészoldalas és fekete-fehér szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
15938.

Rufpreis:
2 000 HUF

15939.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,é.n., Athenaeum, 187+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító hiányos, javított, egyébként jó állapotban.
15940.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kosáryné Réz Lola: Brimi és Brumi. Történet a barlanglakókról. (Gyermekek számára.) Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
15941.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Walt Disney A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney studio szövegével és képeivel. Ford. Altay Margit.  Bp. (1943.) Palladis 43 l. 6 t. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
15942.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Br. Eötvös József: A falu jegyzője. II. kötet. Br. Eötvös József összes munkái. Bp., 1891, Könyves Kálmán, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, Leszik-kötés, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.
15943.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF