Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1654925
16160
317
Várnai Zseni: Békét. Bp.,1960, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált Detusch Aladár főorvosnak.
1654908
16161
317
Háy Gyula: Királydrámák. Hat színdarab. Bp.,1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált Detusch Aladár főorvosnak. 1654982
16162
317
Kazimir Károly: A népművelő színház. Elvek és Utak. Bp.,1972, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
1681147
16163
317
Somlyó György: Szemfényvesztő fügefa. Bp., 1963, Szépirodalmi.A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1681886
16164
317
Szávai Géza: Kivégzősdi. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Pont Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1695824
16165
317
1698077
16166
317
Orbán Dezső: Gutenberg. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
1670831
16167
317
Somlyó György: Mesék a mese ellen. Költemények prózában. Bp., 1967, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált Deutsch Aladár (1899-1973) főorvosnak.
1663117
16168
317
Somló István: Színészek, szerepek. Bp.,1959, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált.
1630032
16169
317
Alessandro Varaldo: A láthatatlan szövetséges. I. kötet. Fordította: Gáspár Miklós. Pesti Hirlap könyvek. Bp.,1931, Légrády. Kiadói papírkötés.
1630047
16170
317
Reita Lambert: Virginia menyasszonysága. Fordította Moharné Dobó Éva. Félpengős regények. Bp., é.n., Palladis. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal.
1565524
16171
317
Illés Endre: Izabella és testvérei. Budapest, 1978, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF