Kusztos Sándor: Vitéz Takács Mihály szomorú életének és hősi tetteinek története. Ambrózfalva, 1938, Vitéz Takács Mihály Emlékbizottság. Kissé kopott papírkötésben, jó állapotban.
Richard Heinersdorff: Die K.u.K. privilegierten Eisenbahnen 1828-1918 der Österreichisch-Ungarischen Monarchie. München, 1980, Goldmann. Német nyelven. Kiadói papírkötés./ Paperbinding, in German language.
A magyar irodalom története. 1. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1906, Athenaeum. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Meyers Großes Konversations-Lexikon 1-23. kötet. Leipzig-Wien, 1907-1912, Bibliographisches Institut. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval és sérült gerinccel, a II. kötet sérült, német nyelven./ Half-leather-binding, with gilded spine, with worn cover, and damaged spine, the II. volume's cover damaged, in German language.
Csite Károly: Árva libák és egyéb történetek a nagy háború idejéből. Bp., 1927, Pátria. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinc, ajándékozási bejegyzéssel, egyébként jó állapotban.
Ágai Adolf: Porzó tárcza-levelei I. kötet. Rajzok a társas életből, a család köréből, utivázlatok stb. Bp., 1880, Athenaeum, XVI+395+2 p. Modern kopottas félvászon-kötés, 94-95. oldal foltos, de egyébként jó állapotban. Csak I. kötet.