Székely József: Magyar Játékszín. A Nemzeti Színház félévszázados ünnepélye alkalmából írta Székely József. Kiadja Pest vármegye közönsége. Bp.,1887, Légrády-Testvérek, 4+194 p. Átkötött félvászon-kötés, aranyozott gerinccel, névbejegyzéssel, ex libris bélyegzővel, jó állapotban. Ritka.
Gróf Erdődy Pálffy Zsigmond: A lovaglás vezérfonala. Tanácsok gondolkodó lovasoknak. Bp., 1937, Szent György Képes Sportlap. Reprint, kiadói kartonált kötés, kissé foltos.
Vértes Dezső: Petőfi Sándor a legnagyobb magyar népköltő élete és művei. Arad, 1902, Szerző. Újrakötött félvászon kötés, javított címlap, kopottas állapotban.
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. A Magyar Szemle Könyvei IV. kötet. Bp.,1931, Magyar Szemle Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), Légrády Testvérek-ny. Átkötött egészvászon-kötés, 35-38 oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban.
Schnitzer - Strauss: Der Zigeunerbaron. Operette in 3 Acten. Klavierauszug mit Text. Leipzig - Brüssel - London, é. n., August Cranz. A cigánybáró kottája, kissé elváló, foltos, díszes vászonkötésben.
Somogyváry Gyula 6 könyve: A pirossapkás kislány; Virágzik a mandula; A Rajna ködbe vész; És mégis élünk; Virrasztó a ködben; Ne sárgulj fűzfa. Példányonként változó kötésben és állapotban.