Hauff, [Wilhelm] - A kőszív és más mesék. A magyar ifjuság számára átdolgozta Z.Tábori Piroska. Byssz Róbert rajzaival. Bp., (1930,) Dante. Illusztrált kiadói félvászon kötésben
Molnár Ferenc: The plays of Ferenc Molnar, with a foreword by David Belasco. New York. 1929. Macy. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, amely szakadozott
Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Egyediné Könczey Sarolta: Ruhakötés-horgolás. Hogyan készítsünk kötött és horgolt ruhadarabokat pontos méretre. Kispest, 1941, Kultura. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, egy helyen ceruzás jegyzettel.
Ifjúságot képző ismeretek tára. Szerk.: Nagy Márton, Zimmermann Jakab. 4. köt. Bécs, 1842, Wallishausser J. B. özvegye. Megviselt későbbi vászonkötésben.
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Biczó András rajzaival. Bp.,(1934), Dante, 1 t.+274+2 p.+ 7 t. Szövegközti fekete-fehér és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A pesti úr. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói javított, festett, aranyozott egészvászon kötésben