Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 360
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1667366
16016
317
Legény Elemér: Krisztushordozó. Pesti Hírlap Könyve 191. Bp.,1931, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
1681182
16017
317
Ady Endre összes versei. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
1712967
16018
317
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, Stanislav Ostoje-Chrostowski fametszetes ex libri-szével, Mécs László aláírásával, 9947. sorszámú példány.
1713288
16019
317
2200
Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, kissé foltos borítóval. Számozott (1100/718.) példány.
1700901
16020
317
1700925
16021
317
Babits Mihály: Halálfiai. Propagandakiadás. Bp.,(1935), Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas,foltos borítóval, kissé sérült fűzéssel.
1684749
16022
317
Mikszáth Kálmán: Országgyűlési karcolatai. Bp., 1892, Légrády Testvérek, 6+365 p. Első kiadás. Későbbi félvászon-kötésben
1660095
16023
317
Verne Gyula: A Chancellor. Fordítás: Csillay Kálmán. Geiger Richárd rajzaival. Budapest,[1944], Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 204 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval. 1660100
16024
317
Verne Gyula: Dél csillaga. Fordította Szentgyörgyi Ferenc. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 169 p. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos. gerinccel. 1628656
16025
317
1632463
16026
317
1583563
16027
317
Temesi Edit: Titkársági és levelezési ismeretek. Békéscsaba, 2005, Booklands 2000 Kiadó. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF