Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1742265
10168
317
Poll jelzéssel: Fiú portré. Szén, papír, foltos, 39×27 cm 1744232
10169
317
Pólya jelzéssel: Tél a faluban. Vegyes technika, papír, 21×30 cm 1678731
10170
317
Pólya jelzéssel: Inas. Olaj, karton, keretben, 42×28 cm 1689417
10171
317
Prihoda István (1891-1965): Mulatozás, színezett rézkarc, papír, jelzett, 25×32 cm
1692371
10172
317
Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt (Brocky Károly után). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×27 cm 1730839
10173
317
Prihoda István (1891-1956): Merengő kislány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×18 cm
1741205
10174
317
Püspöki jelzéssel: Parasztház az út szélén. Olaj, vászon, 60×80 cm 1746088
10175
317
Gustavo Quiindigalle (?-): Ecuadori életkép. Olaj, bőr, jelzett, 13×18 cm
1743977
10176
317
Raszler Károly (1925-2005): Hátsó udvar, Kút. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 11×8 cm 1743972
10177
317
Reich Károly (1922-1988): Cirkusz, Hidegtű, papír, jelzett, 16×12 cm 1505275
10178
317
100000
Rozsda Endre (1913-1999): Kilátás az ablakból. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 60×80 cm
1745268
10179
317
Rónai jelzéssel: Kancsó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF