Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 287

Poll jelzéssel: Fiú portré. Szén, papír, foltos, 39×27 cm
10168.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pólya jelzéssel: Tél a faluban. Vegyes technika, papír, 21×30 cm
10169.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pólya jelzéssel: Inas. Olaj, karton, keretben, 42×28 cm
10170.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Prihoda István (1891-1965): Mulatozás, színezett rézkarc, papír, jelzett, 25×32 cm
10171.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt (Brocky Károly után). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×27 cm
10172.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Prihoda István (1891-1956): Merengő kislány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×18 cm
10173.

Rufpreis:
8 000 HUF

Püspöki jelzéssel: Parasztház az út szélén. Olaj, vászon, 60×80 cm
10174.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gustavo Quiindigalle (?-): Ecuadori életkép. Olaj, bőr, jelzett, 13×18 cm
10175.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Raszler Károly (1925-2005): Hátsó udvar, Kút. 2 db  rézkarc, papír, jelzett, 11×8 cm
10176.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Cirkusz, Hidegtű, papír, jelzett, 16×12 cm
10177.

Rufpreis:
4 000 HUF
20

Rozsda Endre (1913-1999): Kilátás az ablakból. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 60×80 cm
10178.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Rónai jelzéssel: Kancsó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm
10179.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF